تبلیغات
نوشتار مسعود ادیب

نوشتار مسعود ادیب
اگه لیلی نمی خندید ... مگه مجنون میشد مجنون 
قالب وبلاگ

بیمه همگانی و طرحی انقلابی

خلاصۀ طرح:

تحقق بیمۀ همگانی با واریز یارانه ها به حساب نهاد مسئول

چگونگی اجراء:

اگر جمعیت یارانه بگیر کشور  را 80 میلیون نفر بدانیم و آمار متوسط جمعیّت هر خانوار را 4 نفر( 20 میلیون خانوار در کشور) و دریافتی هر نفر از بایت یارانه مبلغ 40 هزار تومان باشد و حق بیمۀ یک خانوار در ماه مبلغ 160 هزار تومان یا بصورت ساده 40 هزار تومان برای هر نفر محاسبه شود با پرداخت تمامی مبلغ یارانه ها به حساب یک نهاد متولی و مسئول در کشور میتوان اعلام کرد که همه در کشور بیمه شده اند  و در تنیجه به بخشی از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ( ماده 12 ... و تعمیم بیمه ) جامه عمل پوشانده خواهد شد( اعداد و ارقام برای سهولت گرد شده اند ).

برخی از مزایای طرح: حذف 20 ها میلیون دفترچه بیمه، حذف 20 ها میلیون دفترچه های پر شده، حذف حداقلی 20 میلیون فقره واریزی یارانه به حساب سرپرست خانوار در هر ماه، حذف حداقل 20 میلیون فقره برداشت از حساب یارانه ای سرپرست خانوار، خذف تهیّۀ 20 ها میلیون آمار افراد بیمه شده ، حذف 20 ها میلیون داد و ستد بانکی، حذف 20 ها میلیون صورت وضعیت بازنشستگی، حذف 20 ها میلیون ساعت کار غیر مفید در این راستا، حذف 20 ها میلیون درگیری دیوان سالاری.

ما وظیف داریم که برای حق قیام کنیم و وظیف داریم که حق را به حق دار برسانیم.

ما بازی نمیکنیم و قمار باز هم نیستیم که به بازی برد- برد بیندیشم

ما مطالبه گر هستیم و خذف نظام دیوان سالار را میطلبیم

ما به دنبال تحقق این امر رهبری هستیم که: " اگر کسی در خانواده ای مریض شد، آن خانواده جز رنج بیمار داری، رنج دیگری نداشته باشد ".

 

کشیدن یک نفس راحت توسط ملتی که قیام کرده است علیه هر آنچه راه او را برای رسیدن به خدا سد کند و حقا که این ملّت شایستۀ بیشتر از اینهاست امّا کیست که برای رضای خدا اقدام کند؟

 

مخالفین با این طرح را به مناظره میخوانم. بسم الله

 

 


[ شنبه 28 دی 1392 ] [ 04:01 ب.ظ ] [ مسعود ادیب ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب