تبلیغات
نوشتار مسعود ادیب

نوشتار مسعود ادیب
اگه لیلی نمی خندید ... مگه مجنون میشد مجنون 
قالب وبلاگ

لطفاً داوطلبانه آبستن نشوید

در ظرف یک هفته ای که از امضای توافق نامه هیئت ایرانی با 5+1 میگذرد شاهدیم که تهدیدمان میکنند به بمباران اتمی، تنبیه مان میکنند با وضع تحریم های جدید اتحادیه اروپایی، تحقیرمان میکنند با ادبیات قلدری، و تطمیع میکنند ما را با  وعده حدود 8 میلیارد دلاری از پول های خودمان.

در ظرف یک هفته ای که از امضای توافق نامه هیئت ایرانی با 5+1 میگذرد رئیس هیئت مذاکره کننده ایرانی مغالطه میکند راجع به دست آوردهای این توافق، مطالعه میکند نظرات فیس بوک و یا توئیترش را، مراوده میکند ، مصافحه میکند ، مصاحبه میکند تا بلکه بتواند در داخل جا بیاندازد که بستنش با خارجی ها خوب بوده.

در ظرف یک هفته ای که از امضای توافق نامه هیئت ایرانی با 5+1 میگذرد جامعه پر شده است از سئوالاتی مانند: چه شد چرخه کامل سوخت هسته ای؟

در ظرف یک هفته ای که از امضای توافق نامه هیئت ایرانی با 5+1 میگذرد معترضین به این توافق نامه بدون داشتن بلندگو های عریض و طویل تبلیغاتی و رادیو و تلویزیونی با توجه به مصالح نظام مذاکره کنندگان را به چالش کشیده اند.

در ظرف یک هفته ای که از امضای توافق نامه هیئت ایرانی با 5+1 میگذرد خدا را شکر یک ریالی از پول های به زور مسدود شده خودمان را به ما نداده اند. یادتان باشد که اگر دست به این پول ها بزنید آبستن آنها خواهید شد و آدم آبستن مرد میدان رزم نخواهد بود.

جنگ فقر و غنا ادامه دارد و فتنه های آخر الزمانی پیچیده تر میشوند. ما قمار باز نیستیم و برد - برد هم پیشکش خودتان.

ایمان داریم که: ... ان حزب الله هم الغالبون

 

به نظر شما در جنگ هسته ای مالک اشتر علی " ظریف " است؟

 


[ شنبه 9 آذر 1392 ] [ 03:32 ب.ظ ] [ مسعود ادیب ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب