نوشتار مسعود ادیب
اگه لیلی نمی خندید ... مگه مجنون میشد مجنون 
قالب وبلاگ

ببخش ... حاج حسین

دیروز 16 آذر 1392( روز دانشجو ) بود  و مراسم شصتمین سالگرد بخون کشیده شدن دانشگاه تهران توسط گارد رژیم منحوس پهلوی در برخی از مراکز دانشگاهی برگزار گردید.

نه اینکه مثل تلویزیونی ها بگویم " همه چی آرومه " و یک شوی تبلیغاتی پخش کنم از دانشگاه شهید بهشتی ( ره ) در حالیکه رئیس دولت یازدهم میگوید: هر دو طرف شعارهای خوبی می دهند. در صورتی که این چنین نیست. برخی شعارهای ضد امنیتی میدهند و خواستار آزادی سران فتنه 1388 می شوند و طرفداران نظام اسلامی شعارشان این است که: آنچه به جان خریدیم، به نان نمیفروشیم.

شعار " نان – مسکن – آزادی " در اوائل انقلاب اسلامی شعار کدام طیف از ضد انقلابییون بود ؟

رئیس دولت یازدهم در بخشی از سخنرانی خود گفت: " باید یک مقدار از فضای احساسی فاصله بگیریم چرا که با عقلانیت و اعتدال مسائل قابل حل و فصل است ".

طنز روزگار را ببین ، به عاشورائیان میگویند از فضای احساسی فاصله بگیرید!! جواب رجز خوانی دشمن را ندهید، به سوت و کف و هلهله آنان کاری نداشته باشید، از گزینه نظامی آنها بترسید . از قدرتی که ظرف 10 دقیقه تأسیسات نظامی شما را نابود خواهد کرد بهراسید . و خروس قندی را که در ژنو به دستمان داده اند را بمکید و دور هم خوش باشید. شما را چه به اینکه انتقام خون هابیل را فریاد دارید و قصاص طلب کنید از قاتلان شهدای اولتان تا شهدای فتنه و شهدای دانشگاهی تا احمدی روشن و شهدای مقاومت اسلامی تا حسان للقیس و لعنت نکنید غاصبین را و قصاص نکنید سیلی زنندگان به کوثر را ، و گریه نکنید بر مصائب ابا عبدالله الحسین( ع) و مرگ بر آمریکا نگویید.

وی با طرح این پرسش که " اگر ما نتوانیم یک مسئله داخلی خود را با آرامش و عقلانیت در چارچوب قانون و ایجاد اجماع داخلی حل کنیم چطور می ‌خواهیم معضلات پیچیده منطقه را حل و فصل کنیم ". در پاسخ باید متقابلاً پرسید: شما کدام مسئله را داخلی میدانید و آن را میخواهید با آرامش و عقلانیت در چهارچوب قانون حل کنید و چگونه میخواهید به اجماع داخلی برسید؟ قطعاً با نسبت دادن اصفاتی چون افراطی ، تند ، خشن ، خود رأی و ... به فرزندان انقلاب اسلامی نمیتوانید به اجماع داخلی برسید. در این که حرفی نیست ، هست؟

فقط کافیست همانند " ملت در خط  رهبری " در یک اجتماع مردمی، بدون رودربایستی از سبزهای لجن پراکن ( این بزگترین سرمایه های رژیم صهیونیستی در ایران اسلامی ) یک " مرگ بر آمریکا " بگوئید و در همان لحظه عقلانیت و احساس را همسو ببینید. ( البته شما رفتار تابجا داشتید در نیویورک و از پیامدهای آن اینکه امروز رئیس رژیم منحوس صهیونیست ها دل در گروی شکار شما بسته است و برای دیدار با شما اظهار تمایل کرده است ).

دانشگاه تهران دو نوع متفاوت از مراسم را در خود دید. موافقان نظام اسلامی صبح همایشی با عنوان " خیبر باقیست "  با سخنرانی قالیباف، صفار هرندی و جلیلی داشتند و مخالفین تحت پوشش نام انجمن اسلامی ( با سخنرانی سرمایه های اسرائیل در ایران و طلبکاران از انقلاب اسلامی) به ابراز وجود پرداختند. از شعارهای موافقان نظام شعار " برگ برنده ما- شهید زنده ما " بیشتر به بایدها در جهت گیری هسته ای اشاره داشت و مخالفان هم دنبال یک " یوسف " میگشتند اما فامیلش را نگفتند. شاید منظورشان مرد فراری بود که چند سال قبل با لباس زنانه میخواست فرار کند ولی به دام نیروهای اطلاعاتی نظام افتاده است و آنها او را " ناموس جنبش سبز " میدانند. شبکه قطری الجزیره مدام از فتواها و بیانیه های " یوسف القرضاوی " سخن به میان میآورد یعنی کسی که حزب الله لبنان را حزب الشیطان و شیعیان را اشغالگران کشورهای اسلامی نامیده است. البته قبلاً صحبت هایی از اتحاد با صدام حسین و باراک حسین  و ریگی و طالبان و بهایی ها هم در میان بوده است.

بشنوید از دانشگاه صنعتی شهید منهدس مجید شریف واقفی: حاج حسین شریعتمداری ( سردار قلم ) با نام خدا و رجزخوانی حماسی به میدان مقابله با اصحاب فتنه آمد. از آنجا که چند روز قبل از سوی " ستاد تنظیم بازار صادرات آغازاده ها " دستور تجمیع " بزرگترین سرمایه های رژیم منحوس صهیونیستی در ایران " اطلاع رسانی شده بود، هوچی گر های اجاره ای مشغول لجن پراکنی و هتاکی شدند ولی الحق که بچه مسلمانهای دانشگاه شریف هم با شعارهایشان سرمایه های صهیونیست ها را بدجوری سوزاندند و خواب خواب نماها تعبیر دیگری یافت.

حاج حسین هم کم نگذاشت و گفت: " فتنه‌گران وطن‌فروش بودند و اگر حزب‌الله نبود وطن را فروخته بودند و پولش را هم گرفته بودند. دیگر گذشت آن زمان که بتوانید 16 آذر تقلبی را بیاورید، 16 آذر علیه آمریکا بود نه زیرسایه آمریکا."

به قول آن جانبازی که به آغازاده شهید مطهری گفت :من با تو مسابقه شهرت پرستی باطل و نوكری طاغوت را نخواهم داد. من با تو مسابقه اهانت به ولایت فقیه را نخواهم داد، اضافه میکنم که: من در قمار بازی برد - برد شرکت نخواهم کرد.

خداوند هر قومی را با امامش در قیامت محشور خواهد کرد.

ببخش حاج حسین که کارت دانشجویی تداشتم

از شما دانشجویان پیرو خط رهبری ... متشکرم  

 

 خدایا، شهید حسین کشوری دلاور از بچه های لاله جین همدان را با شهدای کربلا محشور بگردان. الهی آمین[ دوشنبه 18 آذر 1392 ] [ 03:20 ق.ظ ] [ مسعود ادیب ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب