تبلیغات
نوشتار مسعود ادیب

نوشتار مسعود ادیب
اگه لیلی نمی خندید ... مگه مجنون میشد مجنون 
قالب وبلاگ

رجز خوانی

به هنگامه خیبر چون «مرحب» به جنگ حضرت علی(ع) درآمد رجزی خواند به این مضمون:
«ما كسانی هستیم كه زنان سپید روی بسیار زیبا و خوش‌اندام ما را زائیده‌اند. لباس ما نگارین و از پارچه‌های نرم و نازك است.ما فرزندان جنگیم و در میان ما كسی نیست كه آن را  وا نهد.

علی(ع) در پاسخ به این اشعار چنین فرمود:

من همانم كه مادرم مرا حیدر نامید، شیر ژیانم و ضربتم بی‏نیاز از تکرار. چنان ضربت می‌زنم كه مهره‌های كمر را جدا كند. سرها را در زمین خشك رها می‌كنم و با شمشیر، گردن كفار را می‌زنم، زدنی مانند زدن جوانی بزرگوار و نیرومند، بر كسی كه حق را ترك كند و كج ایستد.

و به هنگامه رزم تن به تن " مرحب " که با پیشرفته ترین جنگ افزارها به میدان تقابل با نظام اسلامی آمده بود با یک ضربت علی ( ع ) به درک واصل شد.

البته مورخین از وا داده هایی صحبت میکنند که در جنگ خندق حاضر به مصاف با عمر ابن عبد ود نبودند و وقتی او مبازر میطلبد سرهایشان را به زیر انداخته بودند و در غزوه خیبر بعد از ناکامی و مراجعت با دست خالی به سپاه اسلام  بجای اقرار به ضعف و دوری از منم منم، از ابهت مرحب و قدرت نظامی حریف حرف زدند.

رجز خوانی ( شعار دادن ) از ابزارهای جنگ نرم است و دریغ از گاهی که دشمن شروع به رجز خوانی کند و در این سمت سرها به زیر انداخته شود. این سر به زیر انداختن ها امروزه متعلق به کیست؟

سردمداران استکبار جهانی پس از شعبده بازی در ژنو دست به حیمه شب بازی زده، در آنسوی مرزها سرخوشانه و با تبختر تمام روزانه و بارها و بارها در طول روز رجزخوانی میکنند و دولتمردان این سوی ( بدون امید و بی تدبیر ) سرها را به زیر انداحته اند تا جائیکه سرمایه های داخلی صهیونیست ها وقیحانه در دانشگاه ها و در حضور مقامات بالای دولتی رجزخوانی های ضد امنیتی میکنند و دریغا که با لبخند دیپلماتیک دولتی ها روبرو میشوند و در مواقعی دولتی ها هم با آنها همنوا میشوند و وااسفا که در وصف قدرت نظامی دشمن با لحنی ظریف و طریقه ای که خوش آید بر مذاق حریف ، مدیحه میخوانند و این سیاستمدار قانون گریز با لقب خود فریب " دیپلماسی عمومی " در منطقه ممنوعه با راه اندازی صفحه مجازی بنام خودش ، بدون اشاره صریح به مخالفانش و با برچسب نچسب" اقلیت پر جنب و جوش " نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را تهمت زننده و مفتری و متکی به خبرهای ناقص و جهت دار معرفی میکند و از آنها میخواهد که خود را با آحاد ملت هماهنگ سازند.

باید توجه داد که: امنیت ملی ما و شما با یکدیگر فرق دارند. علمدار امنیت ملی ما عباس (ع ) است و نه فریب عمرو عاص و امان نامه شمر لعنت الله.

نصیحت مرا بشنوید و همصدا شوید با : آنچه به جان خریدیم، به نان نمی فروشیم.

بجای سخنگوی خود خوانده ملت شدن از شما دعوت میکنیم که از رهبر ملت یاد بگیرید:

 

روسیاه‌هاى بدمحاسبه‌گر خیال می كنند ما امروز در شرایط شِعب ابى‌طالبیم. این جور نیست. ما امروز در شرایط شِعب ابى‌طالب نیستیم؛ ما در شرایط بدر و خیبریم. ما در شرایطى هستیم كه ملّت ما نشانه‌هاى پیروزى را به چشم دیده است؛ به آن‏ها‏ نزدیك شده است؛ به بسیارى از مراحل پیروزى، با سرافرازى دست پیدا كرده است. امروز مردم ما را از محاصره‌ى اقتصادى می ترسانند؟ با این حرف‏ها‏، با این ترفندها می‏خواهند مردم را از صحنه بیرون كنند؟ مگر چنین چیزى ممكن است؟

پاسخ ما به هرگونه شرارتى علیه ملّت ایران، پاسخى جدّى و سخت خواهد بود؛ این را همه‌ى كسانى كه عادت كرده‌اند ملّت ایران را با زبان، تهدید كنند، باید مطّلع باشند و بدانند.

به پیروی از امام حمینی( ره ) اینگونه رجز خوانی کنید:

ما آمریکا را زیر پا می گذاریم

آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

ما دندانهای آمریکا را در دهانش خرد می‌کنیم

ما پیرو آن امام ( ع ) هستیم که فرمودند : هیهات من الذله[ سه شنبه 19 آذر 1392 ] [ 10:25 ب.ظ ] [ مسعود ادیب ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By MihanSkin :.

درباره وبلاگ

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب